Przedszkole Miejskie nr 6 "Pluszowego Misia" w Jaśle

38-200 Jasło ul. Kopernika 8a Tel: 13 446-93-22

Wycieczka do Folusza

Nareszcie odbyła się długo oczekiwana, ciągle przekładana – wycieczka. Trzy autokary zawiozły dzieci na Folusz.. Każde było dobrze do tej wyprawy przygotowane. Przedszkolaki dźwigały plecaki ze zdrowymi smakołykami, smacznymi napojami i miały czapki chroniące przed słońcem. Piękna pogoda dopisała i miło było wędrować po leśnych ścieżkach. Zbierać szyszki, gałązki, oglądać ptaki i wiewiórki. Młodsze dzieci korzystały do woli ze sprzętu ogrodowego i sportowego. Gdy po okolicy rozniósł się zapach z grilla wszyscy spieszyli pod wiatę. Pyszna kiełbasa z ketchupem, świeży chlebek i gorąca herbatka uzupełniły nadwątlone siły przedszkolaków. Wszystko, co fajne, szybko się kończy. Nasza wycieczka też dobiegła końca. Wróciliśmy zmęczeni, opaleni i zadowoleni!

Zapraszamy do galerii zdjęć.                                            Elżbieta Zięba