Przedszkole Miejskie nr 6 "Pluszowego Misia" w Jaśle

38-200 Jasło ul. Kopernika 8a Tel: 13 446-93-22

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

22 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego z udziałem rodziców. W pierwszej części o godzinie 10.00 swoje umiejętności prezentowały dzieci z grup młodszych ,,Misiaki”, ,,Motylki” i ,,Smerfy”. Wystąpiły w ciekawych montażach słowno-muzycznych, w pięknych strojach i w uroczystym nastroju.

O godz. 13.30 z przedszkolem żegnały się starszaki i ich rodzice. Odchodzącym absolwentom zakręciły się łzy w oczach, gdyż czas spędzony w przedszkolu był dla nich czasem beztroski, zabawy,  radości. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe tabla i wyprawki do szkoły. Życzymy powodzenia w szkole i udanych wakacji!

Zapraszamy do galerii zdjęć.                                                 Elżbieta Zięba